Które miejsce w Lidze Okręgowej zajmie LKS Rosanów

Drugi mecz rundy wiosennej....

• autor: CANTO777, 2014-04-08 20:29

W sobotę 5 kwietnia LKS Rosanów rozegrał mecz z Włókniarzem Konstantynów...

Niestety, ale tym razem Nasz zespół musiał przełknąć gorycz porażki.

Cały mecz był dość wyrównany. Niestety przeciwnicy wykorzystali błędy popełnione przez naszych zawodników i wygrali 3:0.

Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 3:0 (0:0)

1:0 - Włókniarz Konstantynów 47'

2:0 - Włókniarz Konstantynów 50'

3:0 - Włókniarz Konstantynów 73'

Włókniarz Konstantynów od pierwszych minut przeprowadził szturm na bramkę Rosanowa.

Jednak obronną ręką wyszli Nasi zawodnicy. Kolejne minuty pierwszej minuty przebiegały  w środkowej strefie boiska. W 40 minucie Jakub Gajewski otrzymał żółtą kartkę.

Tak zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa rozpoczęła się od straty bramki. Na następną nie trzeba było czekać bo już w 50 minucie LKS Rosanów przegrywał 2:0.

Włókniarz Konstantynów przeważał od tej pory na boisku a w 61 minucie Piotr Baryła otrzymał żółty kartonik.

W 73 minucie Rosanów stracił kolejną bramkę

Po tej straconej bramce piłkarze Rosanowa wzięli się do pracy.

Nacisk naszych piłkarzy na bramkę Włókniarza był coraz większy. Niestety wynik już się nie zmienił.

Mimo wielu sytuacji: obroniony strzał Mariusza Krawczyka oraz główka z rzutu rożnego Jakuba Gajewskiego nie znalazła drogi do siatki przeciwników.