LKS Rosanów - strona nieoficjalna

Mwezc AP Rosanów Włókniarz Zgierz
Ładowanie...

Treningi

Akademia Piłkarska ŁKS Rosanów wznawia treningi. Zajęcia dla grupy 2004 i młodsi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16.30 - 18.00  na boisku  ŁKS Rosanów w Rosanowie. Zawodników szkoli trener piłkarski Krzysztof Wojtczak. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.  Zapisy u trenera pod nr tel. 606 190 161.

Dołącz do naszej akademii.

Nabór do naszej drużyny jest otwarty i trwa przez cały rok. Wszyscy chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2002-2007 którzy się do nas zgłoszą otrzymają szansę trenowania. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chciałyby rozpocząć swoją piłkarską przygodę. Głównym celem na tym etapie jest przede wszystkim zapewnienie, by każde zajęcia sprawiały dzieciom radość i satysfakcję, a treningi traktowali jako atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu. Szkolenie poprzez zabawę i rywalizację.

AP LKS Rosanów to przede wszystkim klub z ogromnymi tradycjami i bogatą sportową historią. W związku z tym nadrzędnym celem jest zapewnienie dzieciom szkolenia na najwyższym poziomie oraz zagwarantowanie jak najlepszych warunków do podnoszenia swoich piłkarskich umiejętności. Chcemy to osiągnąć poprzez dobranie odpowiednich ćwiczeń, form i metod pozwalających na systematyczną poprawę umiejętności zarówno technicznych jak i motorycznych dzieci. Trening najmłodszych grup wiekowych, musi w szczególności uwzględniać rozwój młodych sportowców. Dzieci muszą widzieć efekty swojej pracy, czuć że to co robią oprócz samej satysfakcji przynoszą im nowe umiejętności, którymi mogliby pochwalić się w grupie swoich rówieśników.Serdecznie zapraszamy

Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:3 Zawisza II Rzgów
Polonia Andrzejów (Łódź) 1:2 PTC Pabianice