login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Rosanów - strona nieoficjalna
Witamy na stronie klubu LKS Rosanów
Menu główne
Strona główna
Aktualności:
O Klubie :
Kontakt z klubem
Dla sponsora
Liga Okręgowa
Liga Okręgowa
Terminarz
Statystyki ligowe
Wykres ligowy
Statystyki drużyny
Puchar Polski
Kadra
Transfery i kontuzje
Sezon 2011/12
Łódzka Liga Juniorów
Łodzka Liga Juniorów
Terminarz
Kadra
Transfery
Sezon 2011/12
AP LKS Rosanów
Kadra rocznik 2002 i młod
KADRA 2004 I MŁODSI
Treningi
Klasa Górski 2004 i młods
Kodeks piłkarza i dieta
AKTUALNOŚCI AP
Dla rodzica
Atuty gry w piłkę nożną
Elementarz rodzica
Rodzic-zawodnik-trener
Składki
Badania
Sponsorzy AP
Kamil Pietrasik-Komornik Sądowy
Patronat mediowy
Na Ziemi Zgierskiej
Wirtualny Zgierz
Informator Miejski
Łódzki Futbol
Sponsorzy klubu
Gmina Zgierz
Zakład ogólnobudowlany M.P Pietrzak
Makastol
Partnerzy techniczni
Zina
Allegro-nasze aukcje
Dla Kibica !
Zdjęcia
Filmy
Liga typerów
Prasa,internet,telewizja o nas...
Statystyki drużyny
Najlepiej oceniani
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Zawodnik meczu
Czas gry
Ilość kartek
Bartosik Szczepan
8 bramek
Michał Sobczak
6 bramek
Marek Wiosna
5 bramek
Michał Sobczak
8 asyst
Rafał Bartoszewski
3 asysty
Kamil Wiktorski
2 asysty
Jakub Gajewski
1
Arkadiusz Michalak
1
Michał Sobczak
14 pkt (
6 B + 8 A
)
Bartosik Szczepan
8 pkt (
8 B + 0 A
)
Marek Wiosna
6 pkt (
5 B + 1 A
)
Michał Sobczak
900 minut
Rafał Bartoszewski
740 minut
Marek Wiosna
710 minut
Kalendarium
29
03-2024
piątek
30
03-2024
sobota
31
03-2024
niedziela
01
04-2024
pon.
02
04-2024
wtorek
03
04-2024
środa
04
04-2024
czwartek
Ankiety
Które miejsce w Lidze Okręgowej zajmie LKS Rosanów
1-4
5-9
10-14
Spadnie z ligi
Najnowsza galeria
Mwezc AP Rosanów Włókniarz Zgierz
Ładowanie...
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Maciej Klimczak
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
2.
Kamil Gajda
bramkarz
7
0
0
0
0
0
630
90
3.
Adam Gauden
obrońca
2
1
0
0
0
0
180
90
4.
Bartłomiej Karwacki
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
5.
Marcin Suchiński
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Krzysztof Janicki
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Daniel Herczyński
obrońca
6
0
0
0
0
0
540
90
8.
Rafał Bartoszewski
obrońca
9
2
3
0
0
0
740
83
9.
Słodkiewicz Piotr
obrońca
6
2
1
0
0
0
540
90
10.
Cichosz Patryk
obrońca
2
0
0
0
0
0
90
45
11.
Bartosz Janicki
obrońca/pomocnik
3
1
0
0
0
0
205
69
12.
Łukasz Klimczak
obrońca/pomocnik
7
1
0
0
0
0
585
84
13.
Kamil Wiktorski
obrońca/pomocnik
7
3
2
0
0
0
575
83
14.
Jakub Gajewski
obrońca/pomocnik
6
0
2
0
1
0
485
81
15.
Damian Bałabuch
pomocnik
1
0
1
0
0
0
90
90
16.
Łukasz Hućko
pomocnik
6
0
0
0
0
0
505
85
17.
Kamil Jóźwiak
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Arkadiusz Michalak
pomocnik
6
0
0
0
1
0
495
83
19.
Krystian Markiewicz
pomocnik
1
0
0
0
0
0
90
90
20.
Wielemborek Krystian
pomocnik
2
1
0
0
0
0
135
68
21.
Błażej Olczak
pomocnik
1
0
0
0
0
0
45
45
22.
Antoni Olszewski
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Michał Sobczak
pomocnik/napastnik
10
6
8
0
0
0
900
90
24.
Sławomir Kotlicki
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Nowak Bartłomiej
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Maciej Kralkowski
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Bartosik Szczepan
napastnik
8
8
0
0
0
0
685
86
28.
Marek Wiosna
napastnik
9
5
1
0
0
0
710
79
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Łukasz Bartczak
Trener
2.
Sylwester Witczak
Kierownik drużyny
Zegar
Reklama
Tabela ligowa
Klasa Okręgowa » Łódź
1.
LKS Rosanów
31
2.
Polonia Andrzejów (Łódź)
28
3.
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra
27
4.
Stal Głowno
25
5.
PTC Pabianice
24
6.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
24
7.
Orzeł Parzęczew
24
8.
KKS Koluszki
23
9.
Zawisza II Rzgów
23
10.
Sokół II Aleksandrów Łódzki
20
11.
MGLKS Uniejów Ostrowsko
18
12.
LZS Justynów
17
13.
Pogoń Rogów
14
14.
LKS Różyca
14
15.
GLKS Dłutów
14
16.
Krośniewianka Krośniewice
11
Wyniki
Ostatnia kolejka 15
Sokół II Aleksandrów Łódzki
2:3
Zawisza II Rzgów
Polonia Andrzejów (Łódź)
1:2
PTC Pabianice
Stal Głowno
2:5
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Pogoń Rogów
1:1
LZS Justynów
GLKS Dłutów
1:1
Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki
1:1
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Uniejów Ostrowsko
6:0
LKS Różyca
LKS Rosanów
5:1
Krośniewianka Krośniewice
Buttony